Pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra sú určené klientom, ktorí sa nachádzajú v registri dlžníkov.

Zoznam inzerátov

Ponuka

Fajn pôžička pre každého

Máte záujem o pôžičku, ktorá je bezkonkurenčná, rýchla a veľmi žiadaná?
Fajn pôžička je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo získať peniaze.
Získajte aj vy pôžičku! Žiadajte na webe http://fajnpozicka.sk/

Dopyt

Prosím o pomoc

Potrebujem splatiť viacero úverov a mať iba jednu splátku. Príjem mám,nemám čím ručiť, ale som v registri, a tak nemám ako získať úver. Hľadám niekoho, kto by bol ochotný a schopný mi pomôcť. Poplatky vopred neplatím. Poistenie a poplatky zarátajte do úveru. Je to pre mňa veľmi dôležité a veľmi súrne.
Ďakujem

Ponuka

Jesenné úverové akcie

Pre všetkých bez nahliadnutia do úverového registra aj pre ženám na materskej dovolenke s možnosťou predčasného splatenia do výšky 30 000 e na dobu až 130 mesiacov.

Ponuka

Nebanková pôžička bez poplatkov vopred

Výhodná nebanková pôžička bez poplatkov vopred. Pôžičky poskytujeme od 1000€ do 15000€. Nekontrolujeme register!Je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky.Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne vyplatiť. Pre zamestnaných , dôchodcov , SZČO, ženy na MD, brigádnikov, ľudí zamestnaných v zahraničí.Peniaze môžete využiť na čokoľvek. Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov. Pôžičky poskytujeme po celom Slovensku

Ponuka

Garantované soukromé půjčky

Soukromá nebankovní půjčka bez registru může být i Vaše. Můžete se spolehnout na to, že každou žádost o nebankovní soukromou půjčku posuzujeme samostatně a zcela zdarma. Při hodnocení Vaší žádosti o půjčku bez registru se budeme snažit maximálně zohlednit veškerá specifika Vašeho individuálního finančního profilu. V případě, že bude Vaše žádost o půjčku kladně vyřízena, můžete se těšit, že částka soukromé nebankovní půjčky bude převedena na Váš účet okamžitě. Záleží pak už jen na Vaší bance, kdy budete penězi disponovat.

Ponuka

Úvery od súkromného investora

Úvery od súkromného investora pre zamestnaných (aj v zahraničí), nezamestnaných, podnikateľov, mamičky na MD, pre dôchodcov. Bez skúmania registrov, bez dokladovania príjmu, bez poplatkov vopred. Rýchlosť, serióznosť, bez prepisu nehnuteľnosti na tretiu osobu.
PODMIENKA: ručenie nehnuteľnosťou!!!
Okresy: BA, DS, MA, PK, SC + mestá: Nitra, Trenčín, Trnava, Skalica, Žilina, Piešťany
Kontaktujte nás, riešenie Vašej situácie je pre nás prioritou!!!

Ponuka

Pôžička bez registra, splatenie exekúcií

Máte veľa úverov, ktoré nevládzete splácať? Máte exekúcie? Ak vlastníte nehnuteľnosť, obráťte sa na nás aby ste neprišli o strechu nad hlavou. Iba západné a stredné Slovensko. Volajte ešte dnes 0908 767 227.

Ponuka

Pôžička bez skrytých poplatkov do 15000€

Nebanková pôžička bez skrytých poplatkov a poplatkov vopred do 15000€. Bez preverovania bankového registra. Na rekonštrukciu domu, bytu, vybavenie domácnosti, na konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. Riešime aj exekúcie. Pre zamestnaných, ženy na MD, SZČO a dôchodcov. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). S možnosťou predčasného splatenia.
Celé Slovensko

Ponuka

Garantované půjčky

Potřebujete si rychle a jednoduše půjčit peníze? Hledáte rychlou půjčku do výše 10.000.000,- Kč?
Chcete peníze ihned? Preferujete jednoduché, rychlé a korektní vyřízení půjčky?
Hledáte seriózní a profesionální přístup?
Pokud nechcete Vaši finanční situaci probírat s rodinou, kolegy a kamarády
- obraťte se na nás.

Ponuka

Pre všetkých jednoducho

Jednoduchšie to už nebude. U nás úvery do 30 000 e na dobu 100 mesiacov jednoducho, rýchlo pre všetkých. Ponuka je limitovaná len na budúci týžden píšte ešte dnes

Celkom 10946 inzerátov
Pridať inzerát